Вести култура и забава

Трочасовни концерт Џибониjа у Новом Саду

Пред више хиљада посетилаца, у великој хали Спенса у Новом Саду, певач и композитор Џибони одржао је други солистички концерт у Србији.

Концерт је започео песмом „Чиним праву ствар”, коју је публика готово хорски и громогласно отпевала са њим, поручио је да пева сваком посебно. Током концерта на бини су му се придружили бројни гости: гитариста Влатко Стефановски, певачице Маје Азуцене, Дамир Урбан и чланови госпел-хора

Џибони је силазио у прве редове, пењао се на трибине, поздрављао се са обожаваоцима и слао поруке љубави и захвалности.

Концерт је завршен после три биса и скоро три часа

Џибони је први пут у Србији наступио у децембру прошле године, у Суботици. 

Бета
објављено: 03.10.2011.

Последњи коментари

Milicica R | 03/10/2011 10:17

APSOLUTNO JE BILO MAGICNO!!!

Andjelka Kostic | 03/10/2011 14:18

Gde god dosao dobro dosao si!! Hvala na divnom koncertu, i dalje sam pod utiscima. Nije bilo tesko putovati nekoliko sati isplatilo se. TI SI COVEK VELIKOG SRCA!!!

Marija Peskarov | 07/10/2011 14:19

Bilo je ČAROBNO:)
Predlažem svima
koji osećaju njegovu dušu,
da sledeći put i oni dođu,
vredi , verujte:)