Последња измена 11:41

Победа Чукаричког против Партизана

среда, 30.10.2019. у 18:06
Ђорђе Ивановић (Фото: И. Веселинов)

Фудбалери Чукаричког победили су вечерас Партизан 2:1 (1:0) на свом стадиону на Бановом брду у дербију 14. колу Суперлиге.

„Брђани” су до три бода дошли у последњем минуту меча, када је победоносним гол постигао Лука Стојановић.

Домаћи фудбалери повели су у 16. минуту меча, када је Стефан Шапић после коренера Марка Доцића главом савладао Владимира Стојковића.

Изабраници Александра Веселиновића предност су имали све до 70. минута, када је Ђорђе Ивановић са ивице шеснаестерца шутирао и донео изједначење црно-белима, јавља Танјуг.

Био је ово трећи пораз Партизана у Суперлиги у последње четири утакмице, док је Чукарички и даље остао непоражен на свом терену.

Изненађење је виђено и у Нишу, где су фудбалери Радничког поражени на свом терену од Радника из Сурдулице. Голове на Чаиру за постигли су Бобан Георгиев у 45. и Милан Макарић у 83. минута.

Милошевић се није појавио на конференцији за медије

Тренер фудбалера Партизана Саво Милошевић, после пораза од Чукаричког 2:1 у 14. колу Суперлиге, није се појавио на конференцији за медије после сусрета.

„Из Партизана нису желели да дођу на конференцију за медије”, рекао је портпарол Чукаричког окупљеним новинарима у прес сали на Бановом брду, јавља Танјуг.