Последња измена 13:20

Бен: Гол у право време, можемо боље

Аутор: С. Р.понедељак, 24.02.2020. у 11:45
Десети гол у Суперлиги: Ел Фарду Бен (Фото М. Спасојевић)

Фудбалер Црвене звезде Ел Фарду Бен изјавио је да је срећан због гола који је постигао у дербију 22. кола Суперлиге против Војводине. Изабраници Дејана Станковића на стадиону „Рајко Митић” победили су новосадски тим 2:0, а Бен је био стрелац у 18. минуту, што му је 10. гол у Суперлиги.

–Увек је лепо уписати се у стрелце. Постигао сам гол у право време. Добро смо радили на припремама и отуда ове две победе у низу. То је веома важно за нас. Била је тешка утакмица. Прво полувреме је било веома добро, а друго мало слабије. Морали смо више да их притискамо када су имали лопту. Првих 45 минута је рецепт за наредни меч. Добро је што побеђујемо и када не играмо најбоље што умемо. Верујем да ћемо из утакмице у утакмицу бити све бољи, рекао је Бен за клупски сајт.

„Црвено-бели” сада имају 13 бодова предности у односу на Партизан, а Бен је похвално говорио о новом тренеру.

–Свесни смо да можемо боље од овог што смо играли против Војводине. Против Чукаричког је било боље и свесни смо тога. Лепо је радити са Станковићем. Он је тренер који увек хоће најбоље за свој тим и који нас мотивише да дајемо максимум, закључио је Бен.