недеља, 31.05.2020. ✝ Верски календар € Курсна листа
недеља, 01.03.2020. у 20:17

Звезда и Партизан одиграли без голова

(Фото М. Спасојевић)

Фудбалери Црвене звезде и Партизана играли су нерешено без голова, у 24. колу Супер лиге Србије.

Црвена звезда је прва на табели српског првенства са 63 бода, 11 више од другопласираног Партизана.

Звезда је била боља и опаснија, посебно у првом полувремену, када је имала најбољу шансу на утакмици. Алекса Вукановић, који је у првом делу заменио повређеног Ричмонда Боаћија, није успео да да гол.

Црвено-бели су и у 59. минуту имали велику прилику, а у шанси је поново био Алекса Вукановић, који је изненада добио лопту одмах испред голмана црно-белих Владимира Стојковића, али је шутирао поред гола.

Партизан је у другом полувремену, за разлику од првог, могао да угрози Милана Борјана, али Умар Садик и Бибрас Натхо су шутирали поред гола.

Утакмица је играна пред званично 38.271 гледаоцем на стадиону „Рајко Митић"

Арбитар Лазар Лукић, који је први пут судио „вечити” дерби, неколико пута је прекидао утакмицу због пиротехнике и дима.

Две фракције навијача Партизана се међусобно тукло мало пре почетка утакмице. Других већих инцидената није било, преноси Бета.

Коментари9
e0f81

антифудбал
Ово је било напорно гледати и на ТВ, а камо ли на стадиону и још платити улазницу.
Miro,Bastina-Ohio
Moja ocena ucinka aktera u nezadovoljavajucem derbiju: -Za Partizan:Bezvoljno usao u mec.Njegovi igraci su uglavnom laktasili,opstruisali igru,odugovlacili/G.Stojkovic.Ocito van forme i nespremni za derbi...Zvezda ,agresivno i napadacki usla u mec,dobivsi vecinu duela sa protivnikom.Stvorivsi vise sansi.Zvezdin strateg je bolje pripremio tim ali nije smeo stavljati rovite ,Boacija i Rodica u igru .Bekovi Zvezde ,pocetnickim poklonima doprineli Partizanovim sansama. Gavric igrac meca. U Ohaju 2/3
Panta SD
Ne vidim dobar razlog zasto bi fudbaleri Partizana odugovlacili ako Zvezda ima bodovnu razliku i remi im je bio kao kuca. Sudija se nije snasao , cujem da su ga navijaci Parrizana navatali na Fejzbuk profilu da su mu crveno beli na srcu, pa je mnogo kartona podelio Crno belima. Stankovic je kao opasnost izgleda video Sumu i povereni zadatak da ga čukaju i provociraju je uspeo jer je dobio zuti i nije ga nigde bilo. Generalno bleda partija svih , Zvezda je bila nesto bolja ali nije vredno pomena
Apatin
Secam se derbija iz osamdesetih i devedesetih godina. Ovo kao da su igrali rekreativci.
Горан
У шансама 6-2 за Звезду. У головима 0-0. Прво полувреме солидно, било је темпа и добрих потеза. Друго полувреме, као и увек, бакљаде и прекиди узроковани истим покваритили ритам утакмице. Закључак. Звезда заслужено прва. Биће занимљиво видети ко ће бити други.
Јој, Сербијо, земљо под шљивама
Јаој,Боже, па ово не личи на фудбал,што ови одиграше. Ваљање по терену,фаулови,нико не уме да прими или дода лопту, без акције и шансе, судија целу утакмицу дискутује са играчима,тренери оба тима почетници, туче навијача, димне завесе,ватромет...као вашар у Шапцу...Замислите да ови наши играју против Бајерна,Лајпцига,Хетафеа,Барселоне...Путуј Европо и не чекај на нас...