уторак, 14.07.2020. ✝ Верски календар € Курсна листа
субота, 06.06.2020. у 21:31

Звезда победила Радник, Радуловић стрелац на дебију

Срђан Бабић (Фото Бета)

Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас Радник из Сурдулице 4:1 (2:1) у утакмици 28. кола Суперлиге Србије.

Пред 14.381 гледаоцем, на првом мечу на Маракани после пандемије коронавируса, Звезда је наставила серију победа, а тренер Дејан Станковић искористио прилику да „ротира” тим и сачува носиоце игра за полуфинале Купа против Партизана, јавља Танјуг.

Радник је повео голом Милана Макарића у 23. минуту, изједначио је Радован Панков шест минута касније, да би преокрет донео Срђан Бабић у 38. минуту.

У наставку погађали су дебитант Андрија Радуловић у 85. из пенала и Вељко Симић у 90. минуту.