среда, 21.10.2020. ✝ Верски календар € Курсна листа
субота, 12.09.2020. у 19:41

Фудбалери Раднички бољи од ТСЦ-а, Вождовац убедљив, реми Спартака и Пазара

(Фото Пиксабеј)

Фудбалери Радничког из Ниша победили су данас у гостима екипу ТСЦ-а са 3:1, у утакмици седмог кола Супер лиге Србије.

Душан Стоиљковић је у последњем минуту првог полувремена донео предност Радничком, на 2:0 повисио је Немања Којић у 72. минуту, а победу екипе са Чаира потврдио је Урош Дурановић у 81. минуту.

Једини погодак за ТСЦ постигао је Ненад Лукић у 95. минуту.

Раднички је уписао пету победу од почетка шампионата и трећи је на табели са 15 бодова, док је ТСЦ на 12. позицији са осам освојених бодова.

Фудбалери Спартака и Новог Пазара одиграли су данас у Суботици нерешено 1:1.

Стрелац водећег гола за Спартак био је Милан Марчић у 58. минуту, а бод гостима у 90. минуту донео је Милош Гордић из једанаестерца.

После некомплетног кола, Спартак је другопласирани на табели са 16 бодова, док је Пазар на 14. позицији и има шест бодова.

Нови Пазар ће у осмом колу бити домаћин Инђији, а Спартак ће угостити екипу новосадског Пролетера.

Фудбалери Вождовца су на свом терену славили против Металца са убедљивих 4:0. Стрелци за победнички тим били су Марко Путинчанин, Милош Пантовић, Един Ајдиновић и Јован Нишић.

Вождовац је осми на табели са десет бодова, док је Металац на 13. месту са два бода мање.

Фудбалери Инђије су гостима били бољи од Радника са 2:0 головима Миљана Илића са пенала у 44. минуту и Стефана Пуртића у 90. минуту. Инђија је десета на суперлигашкој табели са девет бодова, док је Радник на 16. месту са четири бода.