Poslednja izmena 22:17

Vojvodina savladala Partizana u Humskoj sa 3:1

nedelja, 07.08.2016. u 22:13
(Фото Фонет)

Fudbaleri Vojvodine savladali su večeras kao gosti Partizan u Beogradu sa 3:1 (2:0), u derbiju 3.kola Superlige Srbije.

Tim Nenada Lalatovića odigrao je odlično, mogao i ubedljivije da slavi, a crno-belima nije pomogao ni novi trener Marko NIkolić i nekoliko izmena u timu.

Novosađani su poveli sjajnim golom kapitena Dejana Melega u 6. minutu, a do odlaska na odmor prednost je povećao Aleksandar Paločević, u 28. minutu.

Partizan je u nastavku smanjio golom Valerija Božinova u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je MIloš Trifunović u 75, nakon što je prethodno imao veliku šansu i promašio „prazan gol”.

Nezadovolnji navijači Partizana na kraju meča skandirali su „Uprava napolje”.

Vojvodina je sada na trećoj poziciji sa šest bodova i utakmicom manje, dok je Partizan tek 14. sa samo jednim bodom, prenosi Tanjug.