nedelja, 29.11.2020. ✝ Verski kalendar € Kursna lista
sreda, 30.10.2019. u 18:06

Pobeda Čukaričkog protiv Partizana

Ђорђе Ивановић (Фото: И. Веселинов)

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras Partizan 2:1 (1:0) na svom stadionu na Banovom brdu u derbiju 14. kolu Superlige.

„Brđani” su do tri boda došli u poslednjem minutu meča, kada je pobedonosnim gol postigao Luka Stojanović.

Domaći fudbaleri poveli su u 16. minutu meča, kada je Stefan Šapić posle korenera Marka Docića glavom savladao Vladimira Stojkovića.

Izabranici Aleksandra Veselinovića prednost su imali sve do 70. minuta, kada je Đorđe Ivanović sa ivice šesnaesterca šutirao i doneo izjednačenje crno-belima, javlja Tanjug.

Bio je ovo treći poraz Partizana u Superligi u poslednje četiri utakmice, dok je Čukarički i dalje ostao neporažen na svom terenu.

Iznenađenje je viđeno i u Nišu, gde su fudbaleri Radničkog poraženi na svom terenu od Radnika iz Surdulice. Golove na Čairu za postigli su Boban Georgiev u 45. i Milan Makarić u 83. minuta.

Milošević se nije pojavio na konferenciji za medije

Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, posle poraza od Čukaričkog 2:1 u 14. kolu Superlige, nije se pojavio na konferenciji za medije posle susreta.

„Iz Partizana nisu želeli da dođu na konferenciju za medije”, rekao je portparol Čukaričkog okupljenim novinarima u pres sali na Banovom brdu, javlja Tanjug.