subota, 08.08.2020. ✝ Verski kalendar € Kursna lista
utorak, 10.03.2020. u 20:15

Partizan siguran protiv Spartaka za četvrtfinale Kupa

(Фото В. Марковић)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su na svom terenu pobedili subotički Spartak sa 4:0.

Crno-beli su u prvom poluvremenu imali nekoliko dobrih prilika, ali su postigli samo jedan gol. Strelac je bio Lazar Pavlović u 24. minutu.

U nastavku meča, Partizan je dobru igru krunisao sa još tri pogotka. Prvo je u 48. minutu autogol postigao Milan Milanović, Pavlović je u 56. minutu postigao svoj drugi gol na meču, a ubedljivu pobedu domaćeg tima potvrdio je Bojan Matić u 61. minutu.

Ovaj meč je trebalo da se igra 23. oktobra, ali je odložen zbog gustog rasporeda i obaveza crno-belih u Ligi Evropa.

Partizan brani trofej u Kupu, prenosi Beta.