petak, 30.10.2020. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Impresum

Copyright © POLITIKA NOVINE I MAGAZINI d.o.o. All Rights Reserved
Trg Politika 1, 11000 Beograd

TELEFONI:

Sekretarijat 330 1682
Beogradska hronika 330 1757
Faks 337 3419
Oglasno 330 1547
Čitulje i mali oglasi 330 1555
Pretplata 330 1616, 330 1611


POSLOVODSTVO:

Direktor: Mira Glišić - Simić

Finansije: Gordana Klanšček

Prodaja oglasa: Miloš Golijanin

Prodaja novina: Suzana Savković - Stupar

Produkcija: Zoran Kostić 

Administrativni poslovi: Ivan Stevanović

Komercijala: Vera Pantović (vera.pantovic@politika.rs)

Štamparija: v.d. Anđelko Ilić (andjelko.ilic@politika.rs)

 

VEB REDAKCIJA:

Marko Lakić, urednik 

Sanja Stijović Mićković, zamenik urednika

Milan Galović

Aleksandar Todorović

Nikola Trklja

Ankica Marinković

Lazar Lukić

Slavica Stuparušić

Katarina Ivanović

Gordana Mirković

Prvi urednik: Tatjana Petrović

 

UREDNIŠTVO:

V.d. glavnog i odgovornog urednika: Marko Albunović (redakcija@politika.rs)

Desk: Dejana Ivanović (desk@politika.rs)

Svet: Vladimir Vukasović (spoljna@politika.rs

Politička: Bojan Bilbija (politika@politika.rs)  

Vikend: Sandra Gucijan (vikend@politika.rs)

Veb: Marko Lakić (marko.lakic@politika.rs)

Ekonomija: Jasna Petrović Stojanović (ekonomska@politika.rs)

Društvo: Rajna Popović (drustvo@politika.rs)

Hronika: Dorotea Čarnić (hronika@politika.rs)

Kultura: Gordana Popović (kultura@politika.rs)

Srbija: Goran Volf (dopisnicka@politika.rs)

Sport: Ratko Pavlović (sportska@politika.rs)

Beograd: Julijana Simić-Tenšić (beogradska@politika.rs)

Feljton: Gradimir Aničić (feljton@politika.rs)

Noćni: Olivera Veselinović (olivera.veselinovic@politika.rs)

Potrošač: Ivana Albunović, Jelica Antelj (potrosac@politika.rs)

Magazin: Olivera Popović (magazin@politika.rs)

Kulturni dodatak: Marija Đorđević (marija.djordjevic@politika.rs)

Dečja strana: Dejana Ivanović (decja@politika.rs)

Likovno-grafički urednik: Zoran Perović (zoran.perovic@politika.rs)

Novinska dokumentacija: Goran Knežević (novinskadokumentacija@politika.rs)

 

VLADISLAV RIBNIKAR, osnivač
rez. kapetan, poginuo 1. septembra 1914.

DARKO RIBNIKAR, urednik
rez. kapetan, poginuo 31. avgusta 1914.

Dr SLOBODAN RIBNIKAR, urednik
rez. potpukovnik, umro 24. septembra 1924.

VLADISLAV SL. RIBNIKAR, direktor
nosilac Partizanske spomenice 1941.
umro 1. decembra 1955.

________________________________________

 

 


Prijavite se na našu mailing listu

* Obavezna polja