sreda, 13.12.2017. ✝ Verski kalendar € Kursna lista
Poslednja izmena 17:25

Impresum

VLADISLAV RIBNIKAR, osnivač
rez. kapetan, poginuo 1. septembra 1914.

DARKO RIBNIKAR, urednik
rez. kapetan, poginuo 31. avgusta 1914.

Dr SLOBODAN RIBNIKAR, urednik
rez. potpukovnik, umro 24. septembra 1924.

VLADISLAV SL. RIBNIKAR, direktor
nosilac Partizanske spomenice 1941.
umro 1. decembra 1955.

____________________________________________

Osnivač i izdavač:

Copyright © POLITIKA NOVINE I MAGAZINI d.o.o. All Rights Reserved
Trg Politika 1, 11000 Beograd



POSLOVODSTVO:

Direktor: Mira Glišić - Simić

Finansije: Gordana Klanšček
Prodaja oglasa: Miloš Golijanin

Prodaja novina: Suzana Savković - Stupar

Produkcija: Zoran Kostić 
Administrativni poslovi: Ana Tišma

Komercijala: Vera Pantović (vera.pantovic@politika.rs)
Štamparija: v.d. Kristijan Josipović (stamparija@politika.rs)



UREDNIŠTVO:

V.d. glavnog i odgovornog urednika: Žarko Rakić  (redakcija@politika.rs

Zamenik glavnog i odgovornog urednika: Petar Mićković  (redakcija@politika.rs

Desk: Marko Albunović (desk@politika.rs)

Svet: Dragan Vukotić (spoljna@politika.rs

Politička: Bojan Bilbija (politika@politika.rs)  

Vikend: Sandra Gucijan (vikend@politika.rs)

Veb: Miroljub Mijušković (miroljub.mijuskovic@politika.rs)

Ekonomija: Ozren Milanović (ekonomska@politika.rs)

Društvo: Rajna Popović (drustvo@politika.rs)

Hronika: Dejana Ivanović (hronika@politika.rs)

Kultura: Gordana Popović (kultura@politika.rs)

Srbija: Goran Volf (dopisnicka@politika.rs)

Sport: Ratko Pavlović (sportska@politika.rs)

Beograd: Julijana Simić-Tenšić (beogradska@politika.rs)

Noćni: Marko Lakić (marko.lakic@politika.rs)

Pogledi: Biljana Čpajak (pogledi@politika.rs)

Feljton: Slobodan Kljakić (feljton@politika.rs)

Medicina: Danijela Davidov Kesar (medicina@politika.rs)

Treće doba: Marija Brakočević (trece.doba@politika.rs)

Potrošač: Ivana Albunović, Jelica Antelj (potrosac@politika.rs)

Tehnički urednik: Žarko Marić (zarko.maric@politika.rs)

Među nama: Mirjana Milovanović (medjunama@politika.rs)

TV redakcija: Meri Bilić (tv.revija@politika.rs)

Magazin: Olivera Popović (magazin@politika.rs)

Kulturni dodatak: Marija Đorđević (marija.djordjevic@politika.rs)

Dečja strana: Dejana Ivanović (decja@politika.rs)

Novinska dokumentacija: Goran Knežević (novinskadokumentacija@politika.rs)

Veb redakcija Politike: Miroljub Mijušković, urednik, Sanja Stijović Mićković, zamenik urednika (web2@politika.rs), Milan Galović, Branislav Ivanović, Aleksandar Todorović, Nikola Trklja, Ankica Marinković, Andrijana Cvetićanin

 

Prvi urednik: Tatjana Petrović

 

................................................. 

TELEFONI:

Sekretarijat 330 1682
Beogradska hronika 330 1757
Faks 337 3419
Oglasno 330 1547
Čitulje i mali oglasi 330 1555
Pretplata 330 1616, 330 1611


Početna / Impresum

Arhiva Impresum O nama Kontakt Pretplata Oglašavanje Pravila korišćenja Biznis Klub

Prijavite se na našu mailing listu

* Obavezna polja