četvrtak, 30.03.2017. ✝ Verski kalendar € Kursna lista
Poslednja izmena 16:36

Impresum

VLADISLAV RIBNIKAR, osnivač
rez. kapetan, poginuo 1. septembra 1914.

DARKO RIBNIKAR, urednik
rez. kapetan, poginuo 31. avgusta 1914.

Dr SLOBODAN RIBNIKAR, urednik
rez. potpukovnik, umro 24. septembra 1924.

VLADISLAV SL. RIBNIKAR, direktor
nosilac Partizanske spomenice 1941.
umro 1. decembra 1955.

____________________________________________

Osnivač i izdavač:

Copyright © POLITIKA NOVINE I MAGAZINI d.o.o. All Rights Reserved
Trg Politika 1, 11000 Beograd



POSLOVODSTVO:

Direktor: Mira Glišić - Simić

Finansije: Gordana Klanšček
Prodaja oglasa: Miloš Golijanin

Prodaja novina: Suzana Savković - Stupar

Produkcija: Zoran Kostić 
Administrativni poslovi: Ana Živković 

Komercijala: Vera Pantović (vera.pantovic@politika.rs)
Štamparija: v.d. Kristijan Josipović (stamparija@politika.rs)



UREDNIŠTVO:

V.d. glavnog i odgovornog urednika i urednik Spoljnopolitičke rubrike: Žarko Rakić (spoljna@politika.rs

Zamenik glavnog i odgovornog urednika: Petar Mićković  (redakcija@politika.rs

Desk: Goran Volf (desk@politika.rs)

Politička: Bojan Bilbija (politika@politika.rs)  

Vikend: Sandra Gucijan (vikend@politika.rs)

Veb i Spektar: Miroljub Mijušković (miroljub.mijuskovic@politika.rs)

Ekonomija: Marijana Avakumović (ekonomska@politika.rs)

Društvo: Darko Pejović (drustvo@politika.rs)

Hronika: Dejana Ivanović (hronika@politika.rs)

Kultura: Batić Bačević (kultura@politika.rs)

Srbija: Olivera Veselinović (dopisnicka@politika.rs)

Sport: Dušan Telesković (sportska@politika.rs)

Beograd: Julijana Simić-Tenšić (beogradska@politika.rs)

Noćni: Marko Lakić (marko.lakic@politika.rs)

Fotografija: Željko Jovanović (zeljko.jovanovic@politika.rs)

Feljton: Dušica Milanović (feljton@politika.rs)

Pogledi: Branislav Radivojša (pogledi@politika.rs)

Tehnički urednik: Žarko Marić (zarko.maric@politika.rs)

Među nama: Mirjana Milovanović (medjunama@politika.rs)

TV redakcija: Meri Bilić (tv.revija@politika.rs)

Magazin: Rajna Popović (magazin@politika.rs)

Kulturni dodatak: Ana Otašević (ana.otasevic@politika.rs)

Dečja strana: Dejana Ivanović (decja@politika.rs)

Novinska dokumentacija: Goran Knežević (novinskadokumentacija@politika.rs)

Veb i Spektar redakcija Politike: Miroljub Mijušković, urednik, Sanja Stijović Mićković, zamenik urednika (web2@politika.rs), Ivan Aranđelović, urednik strane Spektar (spektar@politika.rs), Milan Galović, Branislav Ivanović, Lazar Kovačević, Aleksandar Todorović, Nikola Trklja, Snežana Čikarić, Jelena Kavaja, Andrijana Cvetićanin, Ankica Marinković 

 

Prvi urednik: Tatjana Petrović

 

................................................. 

TELEFONI:

Sekretarijat 330 1682
Beogradska hronika 330 1757
Faks 337 3419
Oglasno 330 1547
Čitulje i mali oglasi 330 1555
Pretplata 330 1616, 330 1611


Početna / Impresum

Arhiva Impresum O nama Kontakt Pretplata Oglašavanje Pravila korišćenja Biznis Klub

Prijavite se na našu mailing listu

* Obavezna polja