Прекид ватре у Сирији прекршен 18 пута
Руски посматрачи регистровали су 18, а турски 11 случајева кршења споразума о прекиду ватре у североисточној Сирији у последњих 24 часа, саопштило је данас руско Министарство одбране.
„Руска страна у руско-турској комисији за праћење кршења прекида ватре регистровала је 18 случајева отварања ватре”, а турска 11, каже се у саопштењу, преноси ТАСС.
Додаје је да је руски Центар за помирење сукобљених страна имао у последња 24 часа две хуманитарне операције, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Zeljko Adzic
Uticaj politickih dogadjaja na zivot obicnih ljudi...?Mozda nevezano za temu ali interesantno.Zivim u Holandiji gde su sukobi Turaka sa Kurdima dosli do fizickog obracuna na protestima Kurda.A konsekvence su sledeci,danasnji moj dozivljaj.Odem da se sisam u salonu koji drzi Kurd.Lepo vreme a on sedi ispred salona sa zenom u velikoj trudnoci...Iako je subota udarni dan za sisanje...nema nikog.Ljudi misle da je isuvise rizicno bas tu se sisati...pa mislim sto je on kriv sto je Kurd?Iscaseno?
Одговори
|
Препоручујем
7
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.