четвртак, 13.05.2021. ✝ Верски календар € Курсна листа
субота, 17.04.2021. у 22:02

Звезда промашила два пенала, па славила после преокрета

(Фото Бета)

Фудбалери Црвене звезде после преокрета победили су вечерас Радник из Сурдулице 2:1 (0:1) у 32. колу Суперлиге Србије на стадиону „Рајко Митић”.

У дуелу у ком су промашили два пенала, црвено-бели су до три бода дошли у финишу меча, када је Мирко Иванић био стрелац победоносног гола.

Звезда први пенал није искористла у 25. минуту, када је голман Радника Стефан Ранђеловић одбранио ударац Филипеу Фалку, да би 10 минута касније гости повели голом Уроша Миловановића.

До изједначења Звезда је дошла у 54. минуту, када је Секу Саного био стрелац.

Нови ударац са беле тачке екипа Дејана Станковића није искористила ни у 72. минуту, када је Ранђеловић још једном одбранио казнени ударац, овај пут Мирку Иванићу, јавља Танјуг.

Иванић је успео да се искупи за промашај, пошто је у 86. минуту постигао гол за 20. првенствену победу у низу за Звезду.