Одложена посета Фон дер Лајен Црној Гори
Данашња посета председнице Европске комисије Урсуле фон дер Лајен Црној Гори је одложена, саопштено је из ЕУ Инфо центра.
„Посета председнице Европске комисије Урсуле фон дер Лајен Црној Гори ће, нажалост, морати да буде померена за други датум јер, услед временских услова, авион делегације не може да полети са аеродрома у Београду. Посета ће бити организована у новом термину који буде заједнички договорен”, наводи се у саопштењу, пренео је сајт РТЦГ, наводи Танјуг.
Поводом одлагања посете огласила се и Фон дер Лајен.
„Нажалост, због лошег времена морала сам да одложим моју посету Црној Гори овог преподнева. Накнадно ћемо одредити нови термин. Радујем се посети вашој лепој земљи ускоро”, поручила је Фон дер Лајен на Твитеру.
Претходно је из ЕУ инфо центра данас саопштено да је долазак Фон дер Лајен у Црну Гору померен због магле на београдском аеродрому и да се очекује кашњење од најмање једног сата.
Фон дер Лајен је у петак боравила у БИХ и Србији, а данас је требало да борави у Црној Гори, у оквиру регионалне посете Западном Балкану.
Подели ову вест



Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.