Си-Ен-Ен имао спреман прилог о убиству Вучића
Нико није јачи од државе, нема тог убице и тих убица, јер држава је озбиљан систем, поручио је данас председник Србије Александар Вучић из Париза. Он је то рекао одговарајући на питање о информацији која се појавила да је Си-Ен-Ен имао спремљен прилог уколико дође до његовог убиства.
"Свакако они о мени мисле све најгоре, наравно. Да вам кажем, свако од нас ће да умре, ја нисам неко ко баш може предуго, али погледајте колико је ових разних стручњака што мисле да имају право да убијају кога хоће и како хоће и мисле да могу и мисле да су јачи од државе. Нико није јачи од државе. Нема тог убице и нема тих убица", каже председник.
Вучић је додао да ако се држава сведе на једног човека, то више није држава.
"Тако да ту греше. Држава је озбиљан систем. А што се тиче жеља и честитки, фонтана жеља за убице неће постојати као програми емисија у Србији, то нека забораве", поручио је председник Србије.
Беливук и Миљковић спремали атенат на Вучића
О атентату на председника који је планирао клан Беливук-Миљковић говорио је раније и сам Вучић. Наиме, сведок сарадник Срђан Лалић у уторак је потврдио да је шеф кавчана Радоје Звицер платио пет милиона евра за убиство председника Србије.
"Нико од вас то није доживео, доживела је моја породица. Све се показалокао лаж, судски пресуђено. Нико није рекао извините. Ритопек је једино насеље у Београду којем никада нисам био. Нису наше службе могле да измишљају нешто. Појавиће се нови подаци, имамо нове пакете скинуте с телефона. Сад имамо потврде, знамо ко је све у тим причама учествовао, знамо ко су лица која је требало да учествују у извршењу", рекао је Вучић.
Он је говорио и о отварању споменика Стефану Немањи када је криминални клан планирао да изврши атентат, али је наша служба то осујетила.
"Окренуо сам се према Вулину, рекао сам му, шта ти је шта се ти тресеш од страха. У шали, није се он тресао, него је одговоран човек. Нисам хтео ни панцир да носим јер сам рекао да никада нећу у своој земљи да носим панцир. Ако смо земљу довели дотле да криминалци хоће да убију шефа државе, онда то говори о нама. Мафију побеђујемо, главу смо одсекли, али има још разних нервних завршетака, и то ћемо морати у наредном периоду да решавамо", истакао је председник Србије.
Си-Ен-Ен и прилог о Вучићу
Информације о томе да Си-Ен-Ен има прилог за случај смтри Вучића открио је српској јавности новинар Вељко Лалић.
"Били смо у посети Си-Ен-Ен-у 2014. године, где ми је појашњено да они имају спремне видео прилоге за политичаре преко 60 година у случају да умру... Ја му кажем да Вучић има 44. А он провери и каже: Упс, имамо га!", испричао је Лалић.
CNN JOŠ 2014. IMAO SPREMNE PRILOGE O UBIJENOM VUČIĆU
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 10, 2022
Veljko Lalić:
"Bili smo u poseti CNN-u 2014. godine, gde mi je pojašnjeno da oni imaju spremne video priloge za političare preko 60 godina u slučaju da umru... Ja mu kažem da Vučić ima 44. A on proveri i kaže: UPS, IMAMO GA!" pic.twitter.com/MHg1WgeHnP
Подели ову вест


Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.