Четвртак, 09.02.2023. ✝ Верски календар € Курсна листа

Србија испустила победу против Камеруна

Митровић погађа стативу (ЕПА ЕФЕ - Н- Х.)

Имали смо добијен меч али смо на крају освојили само бод. Србија је водила са 3:1 против Камеруна, али је средином другог полувремена дозволила противнику да се врати у игру и са два брза гола из контранапада изједначи резултат на 3:3.

Фудбалери Србији су освојили први бод на Мундијалу у Катару али остаје жал због олако испуштене победе.

Наши играчи створили су више добрих прилика али је на крају утакмица против Камеруна завршена нерешеним резултатом.

Камерун је средином другог полувремена са два гола постигнута из контранапада изједначио резултат.

После примљених голова видео се пад у игри наше репрезентације.

Србија је повела са 3 : 1 у 59. минуту утакмице голом Александра Митровића.

После првог полувремена наша репрезентација је водила резултатом 2 : 1.

Србија је дошла у вођство после потпуног преокрета. Стрелац је био Сергеј Милинковић Савић у надокнади времена у 48. минуту. Само два минута раније Србија је изједначила резултат.

(ЕПА ЕФЕ - Р.Д.П.)

После центрашута Душана Тадића у 46. минуту пред голом Камеруна најбољи у скоку био је Страхиња Павловић.

Фудбалери Камеруна повели су у 29. минуту. Стрелац је био Жан Чарлс Кастелето после корнера.

Наши фудбалери од почетка кренули су офанзивно и пропустила неколико изгледних прилика за гол. Прву шансу наши фудбалери су имали у десетом минуту, када је Александар Митровић погодио стативу.

Србија је у 17. минуту пропустила и другу велику шансу. Митровић је шутирао са десетак метара али је лопта прошла поред гола.

Камерунци су запретили два минута касније преко Кундеа али је наш голман Вања Милинковић-Савић одлично интервенисао и избацио лопту у корнер.