Дејвид Камерон сутра у Приштини са Османијевом и Доником Гервалом-Шварц
Британски министар спољних послова Дејвид Камерон боравиће у званичној посети Приштини, током које ће се сутра састати са председницом привремених приштинских институција Вјосом Османи, преноси Репортери.
Како наводи приштински портал, Камерон ће се сутра састати и са министарком спољних послова привремених приштинских институција Доником Гервалом-Шварц.
Камерон, бивши британски премијер, именован је средином новембра за министра спољних послова Велике Британије, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари4

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Милисав
Човек је узео паузу након што се његово име појавило у Панама папирима, мало се опрао и сад поново јаше! Није ли он пра - праунук Артур Францис Левите?
Одговори
|
Препоручујем
21

Miloš debeli
Verovatno mu smeta naziv prištinskog aerodroma "Adem Jašari" pa hoće da mu promeni ime u "Miloš Obilić".
Одговори
|
Препоручујем
15

Džoni
Baš se pitam koliko mu na ruke isplate narkobosovi za lobiranje...
Одговори
|
Препоручујем
44

VesaD
..oseca miris baruta..
Одговори
|
Препоручујем
38
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.