Juhas izrazio saučešće povodom tragedije u Novom Sadu
(Принтскрин Јутјуб)
NOVI SAD – Predsednik Skupštine AP Vojvodine Balint Juhas izrazio je najdublje žaljenje povodom ogromne tragedije koja se danas dogodila u Novom Sadu, prilikom urušavanja nadstrešnice na Železničkoj stanici.
„Duboko sam pogođen nezapamćenom tragedijom koja se danas dogodila u Novom Sadu. U ovakvom momentu moramo biti solidarni i jedinstveni, pružiti pomoć i podršku svima kojima je to potrebno. Uveren sam da spasilačke službe, policija, zdravstveni radnici i svi drugi nadležni čine sve što je u njihovoj moći da pomognu povređenima“, navodi se u tekstu, prenosi Tanjug.
Juhas je u ime Skupštine AP Vojvodine izrazio najdublje saučešće porodicama i prijateljima preminulih u tragičnoj nesreći.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je da je osam ljudi nastradalo u nesreći izazvanoj urušavanjem nadstrešnice na staroj zgradi Železničke stanice u Novom Sadu.