četvrtak, 06.05.2021. ✝ Vеrski kalеndar € Kursna lista
četvrtak, 25.02.2021. u 23:03

Zvezda igrala nerešeno sa Milanom i ispala iz Lige Evrope

(Фото Бета/АП)

MILANO - Fudbaleri Crvene zvezde završili su učešće u šesnaestini finala Lige Evrope, pošto su večeras igrali 1:1 u gostima sa Milanom.

Zvezda je ispala zbog golova u gostima. Prva utakmica prošle nedelje u Beogradu završena je 2:2.

Milan je rano poveo u revanšu, golom u devetom minutu iz penala Franka Kesija, posle igranja rukom Marka Gobeljića, prenosi Beta.

Zvezda se nije predavala i u 24. minutu je izjednačila golom El Fardua Bena, posle pasa Gobeljića.

Srpski šampion je igrao dobro protiv slavnog Milana, napadao je i pravio dobre šanse.

Najbolju je Zvezda imala u 69. minutu, kada je Đanluiđi Donaruma odlično intervenisao i odbranio šut Sekua Sanoga, posle čega je Dijego Falčineli šutirao preko gola.

Zvezda je u 70. minutu ostala sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Gobeljića.

Uprkos tome su crveno-beli nastavili da se bore i imali veliku priliku preko Aleksandra Kataija, koji je u kontranapadu pokušao da iznenadi Donarumu, ali je šutnuo pored gola.

Zvezdini igrači su žustro protestovali na kraju utakmice jer arbitar Hesus Hil Mansano nije dozvolio da se izvede korner po isteku trećeg minuta nadoknade, koliko je i produžio meč.

Komеntari16
758e1

Slavica
Овај коментар не пишем ради равноправности, јер сам против ње, ипак треба рећи гледајући њену историју она је као Наталјина ромада опстаје али нема могућности да процвета тако брзо,е када би се кривци отклонили процветала би брже, и била је боља од Милана, а пошто је лопта окрула деси се и ауто го и пречка и пенал, и поздрав за нашу Црвену звезду, нисте обрукали.
Meraklija Niš
Da je utakmicu C Zvezda - Milan sudio Zvezdino Dete sudija Novak Simović sve bi bilo drugačije.Igrači C Zvezde imali priliku da se lično uvere ŠTA znači PROFESIONALNO sudjenje.
Panonski mornar
Bravo! 2x igrac manje. E moj Milane, jabuko sa grane.
Milos miokovic
..... Pa jel istina da mnogi misle da je ono Bravo.... Boze boze.....koji i kakav Milan i sa koliko snage..... a ona histerija, plakanje oko zadnjeg kornera, pa to jos kao govori da oni misle da im je malo falilo da dobiju Milan.... Svasta