Nemačke kompanije traže dobavljače u državama Zapadnog Balkana
Nemačke kompanije traže dobavljače u državama Zapadnog Balkana, a zainteresovane firme iz Srbije mogu da se prijave do 17. juna ove godine, saopšteno je danas. Prijavljivanje je preko sajta Nemačko-srpske privredne
Regionalni B2B projekat „Nemačka inicijativa za pronalaženje dobavljača u državama Zapadnog Balkana” sprovodi se sedmu godinu, a prošle godine održano je više od 300 sastanaka, uz učešće 52 srpske kompanije.
Taj projekat organizuju Nemačko-srpska privredna komora, predstavništva nemačke privrede u zemljama Zapadnog Balkana, kao i nemačko Udruženje za upravljanje materijalima, uvoz i logistiku, prenosi Beta.
Nemačke kompanije koje traže dobavljače su pretežno iz metaloprerađivačkog sektora, usluga livenja, kovanja, štancovanja i savijanja delova, kao i sektora brizganja plastike i elektronike.
Подели ову вест


Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.