Petak, 27.01.2023. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Srbija ispustila pobedu protiv Kameruna

Митровић погађа стативу (ЕПА ЕФЕ - Н- Х.)

Imali smo dobijen meč ali smo na kraju osvojili samo bod. Srbija je vodila sa 3:1 protiv Kameruna, ali je sredinom drugog poluvremena dozvolila protivniku da se vrati u igru i sa dva brza gola iz kontranapada izjednači rezultat na 3:3.

Fudbaleri Srbiji su osvojili prvi bod na Mundijalu u Kataru ali ostaje žal zbog olako ispuštene pobede.

Naši igrači stvorili su više dobrih prilika ali je na kraju utakmica protiv Kameruna završena nerešenim rezultatom.

Kamerun je sredinom drugog poluvremena sa dva gola postignuta iz kontranapada izjednačio rezultat.

Posle primljenih golova video se pad u igri naše reprezentacije.

Srbija je povela sa 3 : 1 u 59. minutu utakmice golom Aleksandra Mitrovića.

Posle prvog poluvremena naša reprezentacija je vodila rezultatom 2 : 1.

Srbija je došla u vođstvo posle potpunog preokreta. Strelac je bio Sergej Milinković Savić u nadoknadi vremena u 48. minutu. Samo dva minuta ranije Srbija je izjednačila rezultat.

(EPA EFE - R.D.P.)

Posle centrašuta Dušana Tadića u 46. minutu pred golom Kameruna najbolji u skoku bio je Strahinja Pavlović.

Fudbaleri Kameruna poveli su u 29. minutu. Strelac je bio Žan Čarls Kasteleto posle kornera.

Naši fudbaleri od početka krenuli su ofanzivno i propustila nekoliko izglednih prilika za gol. Prvu šansu naši fudbaleri su imali u desetom minutu, kada je Aleksandar Mitrović pogodio stativu.

Srbija je u 17. minutu propustila i drugu veliku šansu. Mitrović je šutirao sa desetak metara ali je lopta prošla pored gola.

Kamerunci su zapretili dva minuta kasnije preko Kundea ali je naš golman Vanja Milinković-Savić odlično intervenisao i izbacio loptu u korner.