Prva izjava selektora Hrvatske pred meč osmine finala sa Japanom
Moramo biti disciplinovani, strpljivi i ne smemo praviti greške na početku utakmice jer Japan to kažnjava kontranapadima, izjavio je danas selektor reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić, prenose tamošnji mediji.
Selekcija Hrvatske plasirala se u osminu finala Mundijala i u toj fazi će se sastati sa reprezentacijom Japana u ponedeljak od 16 časova.
"Ako neko završi prvi u grupi ispred Španije i Nemačke, onda je on dobar i kvalitetan. Japanci su pokazali da ne odustaju, vraćali su se nakon što su gubili i to je njihov veliki kvalitet. Apetiti nisu porasli. Moramo biti smireni i skromni. Ne smemo misliti da smo učinili velike stvari. Učinili smo ono za šta smo se spremali i idemo dalje. Kada smo 2018. godine u Rusiji bili prvi u grupi s devet bodova, išli smo na Dansku. Rekao sam tada da bismo ispali gubitnici da smo izgubili tu utakmicu. Niko se ne bi sećao grupne faze", izjavio je Dalić.
Подели ову вест


Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.