РАНКО ГУЗИНА
Више хиљада огорчених људи , којима се фудбал и све око фудбала смучило, дошло је на стадион да поздрави своје љубимце.
Доводити у везу понашање политичара с понашањем навијача, крајње је неумесно и – логично!
Савремена српска клетва: Дабогда ти син играо балет, а ћерка фудбал!
Испред стадиона похватали смо неке дивљаке и сад су питомци.
– Испашће да се хвалим, али мени школа никад није ишла од руке! – рече фудбалер.
За гостујуће навијаче обезбеђен је посебан кавез, а послужени су и јужним воћем!
Домаћи навијачи окренули су се енглеском фудбалу и навијају за тамошње клубове.
Није далеко дан када ће се на Аутокоманди потући присталице Фулама и Астон Виле.
Рачунали смо на разум и пали из рачуна!
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


