МИЛОВАН ВРЖИНА
Зима нашег незадовољства је ту. Али – касне падавине!
Син је питао оца где ће на зимовање. И тако је почео сукоб генерација!
Најбоље резултате народ постиже у уметничком клизању у минус!
Овако блага зима наше медведе мучи несаницом...
У Сибиру пробијају лед, па се купају... Па, после нек неко каже да Сибир није бања!
На зимовању је најопаснији – ски-пас!
Помозите народу да и он зимује. Искључите му грејање!
Највећи број људи неће ићи на зимовање, али ће пружити моралну подршку онима који иду!
И поред глобалног отопљавања, и даље је најхладније у врховима власти!
Нама и снег тешко пада.
Афористичар
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


