Имун сам на рекламе
Шта се обично може наћи у вашем фрижидеру?
Свашта, али углавном поврће, воће, јогурт, сиреви... Меса је најмање, а и махом је сувишно. А, да, и обавезно љуте папричице у свим варијантама и остале љуте ствари.
Шта никада не купујете?
Алкохол, цигарете и фенси будалаштине.
Да ли чешће користите картице или готов новац?
Мање-више подједнако, мада више волим да имам пуну контролу над трошењем, па се водим оним:„Имам онолико колико ми је у џепу“.
Хипермаркети или мање локалне продавнице?
Наравно, локалне продавнице, превасходно због присности, непосредности и комшијске и домаћинске атмосфере.
Квалитетан производ је…
Оно што ми се свиђа и што ми даје пуну емотивну сатисфакцију за потрошен новац.
Добре ципеле су…
Оно што волим да носим, а да не осећам, и углавном су то патике.
Коректна услуга у банци, ресторану, супермаркету је…
Комбинација прецизности, ефикасности и љубазности.
Колико на избор производа утиче дизајн и реклама?
У мом случају реклама нимало, а дизајн искључиво код избора одеће.
Да ли читате декларације?
Да, нарочито на прехрамбеним артиклима, и то понајвише како бих утврдио количину масноћа одређеног производа.
Увозна или домаћа роба?
Кад год може – домаћа.
Да ли купујете на снижењима?
Да, врло често и врло радо.
Да ли сте као потрошач некада били оштећени?
Вероватно, али не толико да бих трошио своје време и живце.
Ко штити права потрошача у Србији?
Нисам још имао прилике да се обратим удружењу за заштиту потрошача, пошто су све рекламације до сада биле уважене, а надам се да никада нећу морати да им се непосредно обратим.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


