Сканк ананси објавили спот снимљен у Београду
БЕОГРАД - Алтернативни британски састав „Сканк ананси” (Skunk Anansie) објавио је данас спот за песму „My Ugly Boy”, који је снимљен током боравка Британаца у Београду, где су 28. јуна одржали концерт у башти Студентског културног центра.
Спот премијерно објављен на страни музичког часописа www.kerrang.com, показује певачицу Скин како у једној подземној гаражи у вожњи уништава аутомобил „бмв”. Партнер у љубавним сценама јој је глумац Бојан Димитријевић, најпознатији широј публици по улози Пикца у серији „Вратиће се роде”.
(/slika2)Промотер „Легаси” био је најавио да ће „Сканк анаси” после концерта остати још један дан у Београду како би снимио спот.
Песма „My Ugly Boy” појавиће се у Великој Британији 16. августа као најавни сингл за нови албум „Wonderlustre”, чије је објављивање предвиђено за 13. септембар.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


