Будућност у центру Београда
Београд је одувек био град изазова. Америчка компанија Ocean Atlantic International изабрала је Србију и Београд као поуздане партнере и одлучила да допринесе развоју модерног стамбено-пословног изгледа главног града.
– Запослени у фирми Ocean Atlantic Internacional верују да развој тржишта некретнина не познаје границе, тако да су нас амбиције и тежња ка новим пројектима довеле до тржишта у развоју у Србији, Хрватској, Словенији…
У партнерству са највећом аустријском јавно котираном инвестиционом компанијом за некретнине Immo East реализујемо пројекат Галерија апартмани, стамбено-пословни објекат у самом срцу Београда, на Дорћолу – прича Александар Завишић, директор представништва компаније за Србију.
Објекат ће, према речима нашег саговорника, имати отворен поглед на Дунав, а од Трга Републике, најужег центра старог Београда, биће удаљен само 800 метара.
– Стамбено-пословни објекат, површине 18.500 квадратних метара, са осам спратова и три нивоа подземних гаража, градиће се у Француској број 50. Локација је изузетна и популарна за становање. Највећи део објекта, 80 посто, заузеће станови одличног квалитета, површине од 27 до 145 квадрата. Многи инвеститори данас тврде да граде лукс станове, од најбољег материјала, а касније, када се људи уселе, настају проблеми јер се испостави да уградни материјал није ни близу обећаваног. Зато желимо да покажемо да може и другачије. За квалитет наше градње обично кажемо да је виша средња класа. Под тим подразумевамо градњу по европским и светским стандардима уз коришћење материјала чији је квалитет потврђен у пракси. На пример, објекат у Француској имаће пуно светла, диван видик, велике и интересантне стаклене површине, али и одлично обезбеђење. Парк испред зграде, основна и средња школа, црква и пијаца у близини, као и Скадарлија, култно место Београда, само су неке од предности живота у центру. Ту су и одличне саобраћајне везе са свим деловима града. Пословни простор заузеће 20 одсто објекта. У њему ће се налазити продајни простор, канцеларије и пословни апартмани. Галерија апартмани замишљени су тако да пружају велику удобност и квалитет живљења у центру, а, ипак, далеко од градске вреве.
У фирми је основана и посебна агенција за маркетинг и продају некретнина.
– Желимо да покажемо да све може да се уради брзо и професионално. Практично, ко дође у нашу агенцију Ocean Atlantic Properties увериће се да ће на једном месту, уз максимално поједностављење, моћи да заврши посао. Пројекат финансира банка са којом имамо добру сарадњу. Станови и пословни простор продаваће се и на кредит. Купци ће на једном месту моћи да добију прецизна обавештења о потребној документацији и неће морати да шетају од шалтера до шалтера. Са кључевима ће добити и све могуће папире у вези са прикључењем воде, струје, грејања, телефона… Очекујемо да ће наши купци бити особе од 40 до 55 година, урбаног профила, које знају шта хоће и за свој новац желе одређени квалитет. Онима који буду имали посебне жеље у опремању стана или пословног простора понудићемо могућност доплате. Такви ће, на пример, плаћати око 30 евра више на месечну рату кредита. Биће и других пријатних изненађења за купце, укључујући и цену квадрата. Објекат треба да буде завршен 2008. године, а ексклузивна продаја почеће ускоро. Заинтересовани ће о свему бити обавештени.
Уколико имате могућности, а желите да живите или радите у центру, а зашто не и једно и друго, можете да направите мудар избор и обезбедите једно од најпрестижнијих места у будућем развоју града.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


