Цонга победио Фиша
ЛОНДОН – Француски тенисер Жо Вилфред Цонга савладао је данас у другом колу завршног Мастерса у Лондону Американца Мардија Фиша са 7:6 (7:4), 6:1.
Ово је била прва победа Цонге у Б групи Мастерса, после почетног пораза од Швајцарца Роџера Федерера резултатом 2:1.
Фиш је изгубио скоро сваку шансу за пласман у полуфинале, пошто му је ово други пораз - у првом мечу изгубио је од Шпанца Рафаела Надала са 2:1
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


