Даме певале у „Коларцу”
Новогодишњи концерт „Даме певају” у пратњи оркестра „Биг бенд” РТС-а приређен је у Коларчевој задужбини. Оркестром је дириговао Иван Илић. Публици су се представиле уметнице Марија Благојевић, Ивана Јордан, Нина Радојичић, Сања Марковић, Јелена Јововић, Јелена Ковачевић, Александра Бјелић-Алексијевић, Мина Лазаревић и Кристина Савић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


