Вече „стенд ап“ комедије
„Деца су наше највеће благо, али нека су напорна, нека друга су посебно напорна, а то су моја деца”, речи су којима је глумац и „стенд ап” комичар Иван Томић отворио свој наступ у „Блоу ап бару”. У овом локалу у Булевару деспота Стефана тако је настављена „Недеља борбе против смородмора”, на којој се промовише овај, у Америци посебно популаран комичарски жанр. Пре него што је на бину изашла „звезда вечери” – Оливер Сотра из Лондона – публику су, осим Томића, анимирали још Никола Јовановић и Немања Димитријевић. Њих двојица наступили су као „опен мајкери”, што значи да су се накнадно пријавили на листу учесника као неафирмисани комичари. Како кажу у организацији „Standup.rs” која је и уприличила „Недељу борбе против смородмора”, у зависности од тога какав одјек добију од публике, „опен мајкери” могу да (не) очекују да и убудуће наступају. Судећи по овацијама које су упућене Јовановићу и Димитријевићу, не треба да чуди ако се њих двојица прикључе и у будућим вечерима „стенд ап” комедије у „Блоу ап бару”.
Д. Б.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


