Станковић: Нереално и неправедно
У најкраћем: свака част Шпанији, било је то лепо финале, али је завршено нереалним и неправедним резултатом...
Небитно је да ли сам пристрасан или не, али Италија је до 60. минута, до тренутка док није остала са играчем мање из потпуно несрећних разлога, била равноправна. Иза „aзура” је феноменално првенство Европе. Иако је на полувремену било 2:0 за Шпанце Италијани су били потпуно равноправан ривал.
Шпанија није успела у првом полувремену да дође до своје игре. Ипак, из две шансе је постигла два гола и дошла до убедљивог вођства. Тако квалитетна екипа, једноставно, не може да испусти лепу резултатску предност. На крају, резултат се памти, а ја бих још једном рекао да је овај коначни – неправедан...
Две најбоље екипе су играле у финалу првенства Европе у Пољској и Украјини. Оправдано су се нашле у завршном мечу, издањима из претходних сусрета су то у потпуности заслужиле. Немојте да ми замерите на нешто краћем коментару. Много емоција сам уложио у овај дуел, просто нисам могао да верујем да нешто овако може да се догоди.
На крају – Шпанији капа доле. Рекао сам више пута да су свакако селекција која може да тријумфује. То су и доказали. Шпанија је била репрезентација за коначну победу, заслужено је освојила првенство Европе и лагано ушла у историју као једини тим који је одбранио наслов континенталног шампиона и у међувремену освојио светску круну. Свака част, честитам!
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


