Ђуричићеви бубњари на Ушћу
Склон пријатним музичким изненађењима, Драгољуб Ђуричић је у предвечерје на „Ушће опен еру“ приредио концерт на Накси плажи у оквиру програма „Дан перкусије“. Стандардну поставу Иван и Марко Димитријевић, Бојан Стевановић појачао је двема љупким девојкама. Тамара Тасић и Александра Бјелош из Музичке школе „Станковић“ равноправно су свирале на два комплета тимпана разноликог тоналитета,уз Ђуричићеве соло деонице.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


