Евандро није више Звездин играч
Овог лета Црвена звезда је хтела да сачува такозвани костур тима, а Просинечком је нарочито важно било да остану Лазовић, Тошић и Евандро. Од те четворице, укључујући и тренера, сада је у клубу само још – Лазовић.
Први је отишао, још пре почетка припрема, Тошић. Прекјуче је оставку поднео тренер Просинечки, а одмах потом је збогом рекао и Евандро.
Како је саопштио Горан Василијевић, Бразилац је био на позајмици у клубу. Исплаћено му је све до последње паре, а пошто су његова примања била међу највећима, то ће „црвено-бели” имати финансијску бригу мање. До споразумног раскида је дошло, како је наведено, због Евандрових породичних проблема у Бразилу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


