Фебруар укратко
*Са Приштином смо на истом колосеку. Али, у супротном смеру.
*Снег је у фебруару дошао у Словенију и Хрватску, али се пред Србијом зауставио. Из предострожности.
*Дачић се срдачно изљубио са Мајклом Медсеном. Служба га је на време обавестила да је у питању амерички глумац.
*Уз пут, Дачић је изјавио да се са Мишом Бананом састајао приватно. Разумљиво, у супротном, о томе би јавио Танјуг, а не таблоид.
*Вучић се збратимио са Арапима, Николић са Русима, а Дачић са Американцима. Тито – три у један.
*Ми немамо, као Руси, Пуси Рајот. Али, имамо оно: Пуши, рајо!
*Бивши министар пољопривреде Петровић зна свој посао. У Скупштини је покупио кајмак са ДС-а.
*Напредњачки министри су на прегледу код др Вучића. Неки због нервозног знојења, а неки зато што се нису ни ознојили.
*Радикали чекају Шешеља, а демократе уздишу за Тадићем.
*Таман да нам, пред крај месеца, потече мед и млеко, кад унутрашњи непријатељ не мирује. Наговорио је краве на диверзију. Пчеле није успео.
*Почиње фудбалско првенство. Полиција ту не може ништа. На стадионе се иде на сопствену одговорност.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


