Победа Надала, елиминисани Мареј и Бердих
МОНТЕ КАРЛО – Шпанац Рафаел Надал, бранилац титуле на мастерс турниру у Монте Карлу, очекивано се пласирао у четвртфинале, док су из даљег такмичења елиминисани други и четврти носилац, Британац Енди Мареј и Чех Томаш Бердих.
Надал је у осмини финала без већих проблема победио Немца Филипа Колшрајбера са 6:2, 6:4, а велика изненађења приредили су Швајцарац Станислас Вавринка савладавши Мареја са 6:1, 6:2 и Италијан Фабио Фоњини, који је надиграо Бердиха - 6:4, 6:2.
Шести носилац, Француз Жо-Вилфред Цонга, победио је Аустријанца Јиргена Мелцера са 6:3, 6:0, а Бугарин Григор Димитров Немца Флоријана Мајера са 6:2, 6:4.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


