Како ми недостајеш
Кад песма излази из срца и душе онда се каже да се пева са мераком. По томе је препознатљив Харис Џиновић, који с правом носи титулу „краљ мерака”, а у мераку је синоћ уживала и престоничка публика у „Сава центру”, где је Џиновић приредио традиционални концерт.
Нумера „Познаћеш ме и по мраку по песмама и мераку” била је варница која је распламсала атмосферу. Низали су се хитови „Дајте вина, хоћу лом”, „Сећаш ли се оне ноћи”, „Како ми недостајеш”, „Хладно је, угреј ме”... Репертоар је употпуњен и новом песмом „Калуп твога врата”. Гост на сцени био је Саша Матић, са којим је Харис лепшој половини стиховима поручио „Хоћу да остарим с тобом”.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


