Драгослав Степановић на Чаиру
Ниш – Како је раније договорено с председником Управног одбора Радничког из Ниша Видаком Перовићем на Чаир је стигао нови тренер нишког суперлигаша Драгослав Степановић. Некадашњи фудбалер ОФК Београда и Црвене звезде, репрезентативац Југославије и интернационалац, а потом и тренер, највише у Немачкој, почео је тренинге с нишким фудбалерима, а његово званично представљање новинарима и јавности биће наредних дана.
– Веома добро се сећам старих добрих времена и једног веома успешног Радничког из периода када је играо веома важну улогу у југословенском фудбалу, а и на међународној сцени. Такође, сећам се да се нисам ни ја, а ни многи моји саиграчи из екипа за које сам наступао у нашој земљи, наиграо на Чаиру. Раднички је увек имао добру екипу и репрезентативце у њој тако да су ми у веома добрим сећањима многи фудбалери у белим дресовима из нишког клуба. Настојаћу да, заједно са руководством клуба, вратим Раднички на позиције на којима је некада био.
Осврнуо се нови тренер и на „затечено стање” у нишком клубу:
– Предстоји ми упознавање са многим сегментима рада у клубу, али оно што је најважније а то је екипа, учинићу све да се договоримо са оним фудбалерима који су играли у прошлој сезони, а који су, како сам обавештен, остали у клубу. Они ће сигурно бити костур нове екипе и тек онда кад будемо проценили ко ће све и даље играти за Раднички донећемо одлуку да ли ћемо и неког ангажовати. У сваком случају, знам да има доста фудбалера на тржишту, па видећемо...
Т. Тодоровић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


