Рокенрол код „Цвијете”
– Рокенрол је жив и интересантан свим генерацијама, још само да га чешће уживо слушају – каже Марко Марић, фротмен групе „The Bangcocks”, поносан на публику која је знатижељно посматрала како тече генерална проба испред Павиљона „Цвијета Зузорић”. Са Марићем свирају Милен Златановић Змо, који је некада био у групи „Негатив”, и Бобан Станковић. Они су посетиоцима подарили тврди рокенрол и подсетили на своје синглове „Рокенрола” и „Ходај са мном”. На сцени су се до поноћи смењивали са акустичним саставом „Инвизиблс”.
– Спремили смо вам музичко путовање кроз различите жанрове, објединили све оно што је било најбоље у двадесетом веку, па до данашњих дана – поручио је фановима Миодраг Ковачевић, вокал у овом бенду. Заједно са гитаристом Костандином Димитријевићем, изводио је песме на италијанском, француском, енглеском и нашем језику. Њихов музички рад има наглашену уметничку ноту јер им је инспирација сликарка и поета Милена Павловић Барили. Овом двојцу током протеклих годину дана на наступима подршку дају Наташа Губеринић, вокал, и виолинисткиња Маријана Хоџар.
Програм је приређен у оквиру фестивала „Калемегдански културни кругови”.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


