Тешко подножју
* Србија се распарчавањем територијално шири. Острво постаје архипелаг.
* У Србији човек мора да ради два посла да би могао да покрије губитке које ствара на трећем.
* Срби не поштују законе тржишта. Све их је мање, а цена им пада.
* Код нас су се главе котрљале и пре проналаска точка.
* Толико смо били жељни дијалога да смо нашим опонентима ишли и у ноћне посете.
* Да је у нашој одбрани била велика рупа сазнали смо тек кад су на терен изашли форензичари.
* Нема ни говора о удруженом злочиначком подухвату. Реч је о неформалном дружењу и шенлучењу сто хиљада наоружаних људи.
* Ослобађајућа пресуда за ратног злочинца уједно је добра вест и за све његове жртве јер то значи да се њима ништа лоше није десило.
* Код нас је морална вертикала онај ко је многе положио у хоризонталу.
* Станујем с породицом у Улици жртава фашизма. Ту нам је сабирни центар.
* Мржња је кад неко неког много не воли.
* Код нас нема шовинизма јер га се ми овде гнушамо на сваком кораку.
* Процес помирења је свима приоритет. Жртве једва чекају да се помире са својим џелатима.
* У политичком говору, осим реченог, нема ничег сувишног.
* Зашто слушам политичке говоре? Зато што топлу људску реч ништа не може да замени.
* Храна у Србији је безбедна. Високим ценама је потпуно заштићена од насртљивих купаца.
* Тешко нам је да живимо у складу са својим могућностима. Такве су нам могућности.
* Наши млади су се разбежали по свету. Уплашили су се српског економског чуда.
* Захваљујући квалитету наших друмова, страни туристи бораве у Србији много дуже него што су планирали.
* На терену се видело колико су наши фудбалери опасни. Лопта је све време бежала од њих.
* Наши играчи су се угледали на судију који је најбољи кад је неприметан.
* Наше време је прошло. То нам је хвала што смо се радовали сваком новом дану.
* Ипак највише волимо самоћу. Њу ни с ким не делимо.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


