Бог чува Србе. Док су мали
* Ми смо пример истрајности. И кад је нашим мукама дошао крај, наставили смо да се мучимо.
* Од два зла увек изаберемо веће. Што је сигурно – сигурно је!
* Овде нема нормалних. Избацили смо их због великог броја неоправданих изостанака.
* Овде су сви мало ударени. Случај, дакле, није ургентан.
* Овде свако сваког може да убије. Ово је земља једнаких шанси.
* Истина је да ми сада идемо главом кроз зид, али већ сутра то ће бити тријумфална капија.
* Они не знају шта ће са нама, ми не знамо шта ћемо са собом. И по чему су онда они паметнији од нас?
* У нашој земљи окупатор мора да хода на прстима! Да не пробуди бунтовни народ.
* У време мобилизације будност је била на највишем нивоу. Нико није спавао код куће.
* Велика Србија и Велика Хрватска се не граниче, него се преклапају.
* Србија је до Токија, а с друге стране административне границе је Косово.
* Постигнут је компромис: две стране које дели провалија треба да се нађу негде на средини.
* Готова решења су као готова јела, само их треба подгрејати.
* Односи Србије и Хрватске су се из корена променили. Сада је њихов председник лепши од нашег.
* Да има правде, суд би био последње место на коме би је неко тражио.
* Косово је Србија?! Па није ваљда дотле дошло!?
* Шта тражи држава у држави? Самосталност!
* У наредном периоду очекују се обилне падавине. Моле се старије особе и демонстранти да без преке потребе не излазе на улицу.
* Данас се сви плаше да ће изгубити посао, али је највише оних који тих брига немају.
* Ми увек имамо преча посла од оног који обављамо.
* Скрибоман је двоструко закинут. Бог му није дао таленат, а критичари му ускраћују награде.
* Он је жесток полемичар. Сав се упљује док пише.
* Иза њега је остала велика празнина. И достојно га је заменила.
* Да смо увек награђивали књиге које смо прочитали, оптужили би нас да смо пристрасни.
* Достојевски се први сетио да буде Достојевски. Док су други смишљали о чему ће да пишу, он је за себе приграбио славно име.
* Нису га примили у Академију наука. Превише је знао.
* Разочарао си се у себе, али ниси сам у томе. И ми смо се разочарали у тебе.
* Не излазим више са старијим женама. Прерастао сам тај узраст.
* Већ деценијама сам у годинама. То је први знак старости.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


