„Црно-бели” лако у финале
У првом нападу на утакмици Суботић је довео Партизан у вођство, а у наредном је био пенал за Црвену звезду који она није искористила, али је, ипак, после корнера, изједначила преко Бакића. И тада је тренер „црно-белих” Вујасиновић затражио предах да очита лекцију својим играчима.
И ватерполисти фаворита су се врло брзо пренули. Заиграли су озбиљније и у нападу и у одбрани, стекли огромну предност, па је већ у другој четвртини било јасно да ће лако у финале – 14:3 (3:1, 4:0, 5:1, 2:1).
Одлука о освајачу Купа Србије пашће вечерас (18 ч) у Бечеју. Други финалиста је одлучен синоћ у окршају између Војводине и браниоца трофеја Радничког.
Базен: Младост. Гледалаца: 800. Судије: Виријевић (Зрењанин) и Рагач (Београд). Искључења: Партизан 6(1), Ц. звезда 6(4). Петерци: Ц. звезда 1(0).
ПАРТИЗАН: Ристичевић, Гилен, Вучинић 1, Манојловић 2, Суботић 4, Драшовић 2, Гогов 1, Јакшић 1, Лазић, Танасковић 2, Стојановић, Асановић, Бракочевић, Радојевић 1. Тренер: Вујасиновић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Јовић, Јанковић, Репановић, Бакић 2, Радуловић, Јовановић, Андрејевић, Јапунџић, Ешкерт 1, Танкосић, Кнежевић, Тодоровски, Колашинац. Тренер: Маљковић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


