Раднички одустао од Лиге шампиона
КРАГУЈЕВАЦ – После четири сезоне у којима је наступао у европским такмичењима, освојивши 2014. године титулу вицешампиона Европе, крагујевачки Раднички је саопштио да одустаје од Лиге шампиона.
Један од најбољих српских тимова у протеклих неколико година на тај потез се одлучио због тешке финансијске ситуације у клубу.
Финансијска ситуација је већ дуже време јако лоша. Нажалост, ове сезоне клуб је приморан да након дугогодишњег учествовања у европским такмичењима одустане од борбе за улазак у Лигу Шампиона, рекао је спортски директор Радничког Југослав Васовић. (ФоНет)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


