Петак, 17.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Луксуз достојан суперзвезда

Луксуз достојан суперзвезда
Понос црногорске обале: хотел „Сплендид” у Бечићима

Ако нисте знали где су у Црној Гори одседале звезде попут Ролингстонса, Викторије и Дејвида Бекама и где ће у време концерта овога лета неколико дана провести Мадона, поред других познатих људи из света спорта, музике и бизниса, то је хотел „Сплендид” у Бечићима. „Сплендид” је први прави луксузни хотел на Црногорском приморју, са пет плус звездица по међународном Томсоновом платинастом вредновању хотела, каже Жером Латијер, директор маркетинга „Монтенегро старс”, хотелске групе у коју спадају „Блу стар” у Будви и „Монтенегро бич” у Бечићима.

„Сплендид” је за кратко време сврстан међу 40 најбољих луксузних хотела света чувене агенције Томсон. Спа центар од 3.000 квадрата, највећи на Медитерану по луксузу, ефективи и могућностима за опуштање и уживање, светска инспекција уврстила је међу првих пет таквих центара у свету. Хотел има двадесетак суперлуксузних апартмана и један изузетан председнички из кога се директно лифтом излази на хелидром на који свакога дана слети неколико хеликоптера обично после недугог лета са велелепних стометарских јахти светских богаташа.

Већина ВИП гостију често и не знају да се налазе у исто време у хотелу, надовезала се на Латијерову причу Весна Поповић, директор продаје. Са три велика унутрашња базена, неколико сауна, парних купатила, теретана, терапеутских сала и приватних мини-спа центара у неколицини најлуксузнијих апартмана, потпуно је јасно зашто је „Сплендид” доспео на најзахтевније листе светских луксузних хотела. Више од 200 соба са сопственим терасама и погледом на пучину или планине, по жељи, предвиђено је за госте из Русије, Француске, Енглеске, Јапана, али и из Србије (око 12 одсто годишње). Хотел је у редовној понуди агенције Контики.

-----------------------------------------------------------

Стонси били, Мадона стиже

Сви чланови Ролингстонса су дошли са пријатељицама или женама и имали су ВИП третман, што подразумева смештај у неком од 13 велнес апартмана (са мини-спа центрима). Само су Мик Џегер и његова пратиља имали право на велелепни председнички апартман са више од 250 квадрата у коме ће овога лета бити угошћена и Мадона. Нису правили никакве ексцесе, једино што су јели за одвојеним столовима, а у време вечере чак у засебним ресторанима. Џегер је увек обедовао у јапанском суши ресторану, а остали у гурманском „Виндоу ов Монтенегро” са предивним панорамским погледом на море.

Коментари2
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.