„Путовање три објектива” у Банатском Брестовцу
Пројект „Путовање три објектива” започет је крајем новембра прошле године првом изложбом која је приређена у Сечњу.
Тројица уметника фотографије – Игор Мандић, Горан Кукић и Томислав Петернек, са колекцијом снимака са својих путовања и посета земљама широм света, приближили су се житељима мањих места.
У организацији Дома културе „Четврти октобар” и Клуба фото филмских аматера „Поњавица” из Банатског Брестовца, у петак ће у галерији тамошњег Ватрогасног дома бити отворена 13. изложба овог пројекта, са око 70 колор и црно-белих фотографија у формату 50 х 70 центиметара. Аутор поставке која ће бити изложена наредне две седмице је Здравко Симијоновић, председник клуба.
Игра бројева казује да је 13. изложба отворена у 13. месецу од почетка „путовања” тројице аутора, уметника фотографије.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


