Бираћемо их док им не досади
* Безболно смо увели демократију. Нисмо је ни осетили.
* Пошто смо сиромашна земља, наши политичари практикујунајјефтинију демагогију.
* Они који су тренутно на власти немају намеру да нас напусте. Изгледа да је у питању озбиљна веза.
* Јако је важно да грађани изађу на изборе. Од тога зависи да ли ћу и наредне четири године имати посланичку плату.
* Кад сте ме прошли пут изабрали, обећао сам вам бољи живот, па вам то исто и сада обећавам. Ја нисам од оних који данас говоре једно, а сутра друго.
* Ми имамо најбољи социјални програм. Наш циљ је да се што пре решимо сиротиње.
* Противкандидат?То је сувише блага реч.
* Уђите у коалицију с нама!Ми постављамо најбоље услове.
* Наша странка је омиљена у народу, али бирачи олако прелазе преко те чињенице.
* Нема тих избора који могу да покажу праву политичку снагу наше странке.
* Парола ројалиста: Србија ће престати да се круни кад се окруни!
* Имамо савршено бирачко тело. Свака му глава одговара.
* Имена умрлих грађана нисмо избрисали из бирачких спискова. То је била њихова последња жеља.
* Један човек је за све крив! Случај је хтео да то буде баш онај за кога смо сви гласали.
* Код нас нема ометених у развоју.Свако може да постане министар.
* Многи прогнозирају победу опозиције не би ли изазвали конфузију међу бирачима.
* Ако на изборима изгубимо власт, у земљи ће настати хаос. То је већ сређено.
* Све смо вам обећали. Шта још хоћете од нас?
* Није добро да сваки час проверавамо вољу бирача, јер ће народ помислити да му не верујемо.
* Нек’ на изборима победи и црни ђаво, само да некако изађемо из овог пакла!
* Кад видим шта се све у овој земљи ради,дође ми да се и ја огласимнеким саопштењем!
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


