Победа одбојкаша Србије против Кине
ЂАНГМЕН – Одбојкашка репрезентација Србије трећом победом завршила је учешће на турниру последњег викенда Лиге нација у Ђангмену, пошто је данас савладала домаћина Кину 3:1 (25:21, 25:22, 17:25, 25:15).
Србију је предводио Дражен Лубурић са 28 освојених поена, Милан Катић имао је 13, а Никола Мијаиловић 12.
Одбојкаши Србије раније су обезбедили пласман на завршни турнир, који ће се од 4. до 8. јула одржати у Лилу. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
dragoslav kočović
čestitam, idemo na prvo mesto, to nam pripada
Одговори
|
Препоручујем
0
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


