Среда, 15.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Несрећа на Тари: Младић се сурвао низ литицу

Несрећа на Тари: Младић се сурвао низ литицу
(Фото А. Васиљевић)

Београђанин М.Р. (27) пао је данас са литице планине Таре, у месту Кртице, у близини Бајине Баште.

Несрећа се догодила око 17 сати, када се младић највероватније фотографисао са пријатељима и изненада пао у амбис, пренели су београдски медији.

Како је наведено ангажоване су дежурне службе на извлачењу тела из понора.

Коментари2
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Miroslava
Pokoj ti duši, predobri Rile
Petar
BBC je nedavno javio da je zbog "selfija" (slikanje samog sebe fotoaparatom ili telefonom) prošle godine u svetu izgubilo život, ako se ne varam, 299 osoba. Jer postoji nezdrava moda da se selfiji, zbog interesantnosti, naprave na rizičnim mestima i velikim visinama. Čuvajte svoju decu.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.