Одбојкашице Србије у четвртфиналу ЕП
АНКАРА - Женска одбојкашка репрезентације Србије победила је селекцију Румуније са 3:0 (25:20, 25:17, 25:23) у осмини финала Европског првенства.
Актуелне европске и светске шампионске оправдале су улогу фаворита лако су избориле пласман у четвртфинале.
Најефикаснија у тиму Србије била је Ана Бјелица са 12 поена, док је Мина Поповић забележила један мање, преноси Танјуг.
Изабранице Зорана Терзића у четвртфиналу играће против бољег из дуела Азербејџан - Бугарска.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


