Путујући према срећи
У Дому Војске Србије концерт „Путујући према срећи” приредио је професор др Ивица Станчић, вокални солиста Радио Београда. Њега је пратио народни оркестар „Рогаљ” из Новог Сада. Овим програмом Станчић је прославио деценију и по свог уметничког рада.
Гости на сцени били су Милош Николић, кавал, Зоран Тутуновић, клавир и вокалне солисткиње Весна Димић и Биљана Петковић.
Публика је уживала у староградским песмама и мелодијама у којима су опевана историјска дешавања, али и нумерама које су обележиле музички живот у некадашњој Југославији. Програм су водили Јелена и Александар Гајшек.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


