Сви осим Српске листе разбијачи српског јединства
Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић позвао је данас Србе да изађу на предстојеће локалне изборе на Косову и гласају за Српску листу јер су, како је оценио, сви други „разбијачи српског јединства”.
„Много је важно да изађу на изборе 17. октобра, да победе кандидати искључиво Српске листе, који имају подршку председника Србије Александра Вучића и Србије. Победом Српске листе, чува се пупчана врпца између српског народа и Београда”, нагласио је Петковић током гостовања на Радио-телевизију Србије (РТС), а преноси Бета.
Оценио је да је важно да представници Српске листе победе у 10 општина, које су „залог” за формирање Заједнице српских општина (ЗСО).
Петковић је навео да је од почетка године забележено 111 инцидента против Срба на Косову, од када је премијер Косова Аљбин Курти.
Коментаришући редовну седницу Савета безбедности Уједињених нација о Косову, која ће бити одржана данас, Петковић је рекао да не очекује ништа посебно јер је без обзира на све кризе Приштина „чедо запада”.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


