Александар Митровић добио значајно признање
ЛОНДОН – Српски репрезентативац Александар Митровић, члан лондонског Фулама, проглашен је синоћ за најбољег фудбалера енглеског Чемпионшипа у сезони 2021/2022.
Митровић је текућој сезони већ постигао 41 гол и одлучујуће допринео да се Фулам, три кола пре краја, поново пласира у Премијер лигу, преноси Танјуг.
Ако би у преостала три меча постигао још два поготка, постао би апсолутни рекордер по броју датих голова у једној сезони Чемпионшипа.
„Имао сам сјајну сезону, вратили смо се у Премијер лигу, а презадовољан сам и лично”, изјавио је српски фудбалер Алекксандар Митровић након што је изабран за најбољег играча сезоне у енглеском Чемпионшипу.
Голгетер Фулама, који је постигао 41 гол и оборио рекорд откад се лига игра у овом формату, посебно је нагласио значај учинка менаџера Марка Силве.
„Као нападач увек покушавате да постигнете што више голова. Остало је још неколико утакмица, видећемо где ћу стати”, изјавио је Митровић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


